Výkup nemovitostí - Prodejte svou nemovitost bez zbytečných poplatků, rychle a za dobrou cenu

Prodáváte rodinný dům nebo byt? Prodejte ho přímo nám!

Potřebujete rychle prodat svůj dům nebo byt bez zbytečných komplikací a dlouhého čekání na kupce? Poskytneme vám nezávaznou nabídku na výkup vaší nemovitosti již do 24 hodin. Při výkupu neplatíte žádné provize ani poplatky jako realitce. Po obdržení cenové nabídky zcela závisí na vás, zda se rozhodnete ji přijmout, nebo zda upřednostníte jiný způsob prodeje své nemovitosti např. svépomocí nebo pomocí aukce nemovitostí.

Mám zájem

Prodejte svou nemovitost bez zbytečných poplatků, rychle a za dobrou cenu

Rychlost prodeje

Prodej do 48 hodin? Ano, i to se dá zvládnout, vše závisí na rychlosti vámi dodaných podkladů.

Nabídka bez závazků

Získáte nezávaznou nabídku kupní ceny nemovitosti, kterou můžete přijmout nebo odmítnout.

Bez provize a poplatků

Zatímco realitní kanceláře účtují poplatky, u nás je výkup nemovitosti bez jakýchkoliv provizí.

Zadlužené nemovitosti

Jsme specialisté na odkup nemovitostí s dluhy, exekucemi a situacemi ohroženými dražbou.

Specializujeme se na výkup zadlužených nemovitostí s exekucí, anřízenou dražbou či v insolvenci

Specializujeme se na výkup zadlužených nemovitostí

Pokud vaše nemovitost čelí právním komplikacím, jako jsou exekuce, zástavní práva bank či jiných institucí, insolvence, nebo je předmětem dražby, jsme zde, abychom vám nabídli profesionální a diskrétní služby.

Naším cílem je nabídnout vám optimální řešení, které může zahrnovat i alternativy k prodeji. Vzájemná dohoda nám umožňuje flexibilně reagovat na vaše potřeby, včetně možnosti, že ve své nemovitosti můžete i nadále bydlet.

Spolehněte se na nás pro řešení vaší situace s nejvyšší mírou profesionalismu a respektu k vašim požadavkům.

Potřebujete rychle prodat nemovitost?

Zajistíme okamžitý výkup domů a bytů bez poplatků a provizí. Stačí vyplnit nezávazný online formulář a my se o vše postaráme.

Chci nezávaznou nabídku

Nabízíme maximální reálnou kupní cenu za vaši nemovitost

Při stanovování tržní hodnoty vaší nemovitosti postupujeme velmi pečlivě. Kromě důkladné analýzy aktuálních nabídek na trhu využíváme i cenové mapy, které nám umožňují sledovat prodejní ceny nemovitostí ve vaší oblasti. Díky těmto nástrojům jsme schopni přesně určit tržní hodnotu a nabídnout vám optimální cenu za vaši nemovitost.

Při stanovování tržní hodnoty vaší nemovitosti postupujeme velmi pečlivě. Kromě důkladné analýzy aktuálních nabídek na trhu využíváme i cenové mapy, které nám umožňují sledovat prodejní ceny nemovitostí ve vaší oblasti. Díky těmto nástrojům jsme schopni přesně určit tržní hodnotu a nabídnout vám optimální cenu za vaši nemovitost.

Chybné nastavení ceny v počátku může nejen výrazně prodloužit prodej, ale také při finančních problémech přivodit prodávajícímu vážné finanční ztráty – výrazné navýšení dluhu v exekučním řízení apod.

Ušetřete na nákladech při prodeji vašeho bytu

Proč zvolit přímý výkup?

Na rozdíl od tradičních realitních kanceláří, které účtují vysoké provize a skryté poplatky, nabízíme přímý výkup bez jakýchkoliv dodatečných nákladů. Mnohé realitní kanceláře lákají na zdánlivě bezplatné služby, ale ve skutečnosti můžete skončit s podstatně nižší čistou výplatou.

Jak provize a DPH ovlivňují cenu prodeje?

Představte si, že chcete prodat byt za 5 000 000 Kč. Pokud využijete služby realitní kanceláře s 5% provizí, musíte počítat i s 21% DPH z této provize. Toto znamená:

  • Celková provize z 5 000 000 Kč včetně DPH:
    5% z 5 000 000 Kč je 250 000 Kč; 21% DPH z 250 000 Kč činí 52 500 Kč, celkem to tedy dělá 302 500 Kč.
  • Scénář 1 - Snížení čisté kupní ceny:
    Pokud kancelář provizi započítá do prodejní ceny, vy jako prodávající dostanete pouze 4 697 500 Kč (5 000 000 Kč minus 302 500 Kč).
  • Scénář 2 - Zvýšení prodejní ceny:
    Aby kancelář pokryla provizi včetně DPH, musí vaši nemovitost nabídnout za 5 302 500 Kč. Toto navýšení může už odradit kupující a nemovitost nebude prodejná z důvodu ceny, která převyšuje tržní hodnotu.

V jakých situací se výkup rozhodně vyplatí

Výkup nemovitostí může být výhodný v řadě různých situacích, zejména když potřebujete rychle prodat nemovitost nebo se vyhnout komplikacím spojeným s tradičním prodejem. Zde jsou konkrétní situace, ve kterých se výkup nemovitostí může vyplatit:

1

Rychlé finanční řešení

Když potřebujete peníze co nejdříve, například k uhrazení dluhů nebo jiných naléhavých výdajů.

2

Hrozba exekuce nebo dražby

Pokud čelíte exekuci nebo hrozí dražba vaší nemovitosti, výkup může zabránit ztrátě majetku a pomůže vám rychle získat hotovost.

3

Nemovitost ve špatném stavu

Pokud je nemovitost v nevyhovujícím stavu a vy nemáte prostředky nebo čas na renovace, výkup umožňuje prodej bez nutnosti oprav.

4

Dědictví nebo rozvod

V případě dědictví nebo rozvodu může být rychlý prodej nemovitosti užitečný pro rozdělení majetku mezi dědice nebo bývalé partnery.

5

Potřeba rychlého přestěhování

Pokud nemůžete dále platit hypotéku nebo jiné finanční závazky spojené s nemovitostí, výkup může nabídnout řešení bez dalšího zadlužení.

6

Převzetí finančních závazků

Pokud nemůžete dále platit hypotéku nebo jiné finanční závazky spojené s nemovitostí, výkup může nabídnout řešení bez dalšího zadlužení.

Chcete okamžitě prodat nemovitost?

Získejte férovou nabídku na svou nemovitost do 24 hodin!

Chci nezávaznou nabídku
S výkupem prodáte nemovitost téměř okamžitě bez čekání na kupce a na vyřízení jeho hypotéky v bance

Okamžitý prodej nemovitosti

Jako přímí kupci máme dostatečný kapitál k okamžité koupi vaší nemovitosti. Na rozdíl od tradičního prodeje prostřednictvím realitní kanceláře, který zahrnuje inzerci, organizování prohlídek, čekání na kupce a schválení hypotéky, s námi můžete prodat i zadluženou nemovitost během několika dní.

Díky našim zkušenostem a hluboké znalosti trhu dokážeme stanovit tržní hodnotu vaší nemovitosti už druhý den po prohlídce. Pokud budete s naší nabídkou spokojeni, naše právní kancelář připraví veškeré dokumenty. Máte také možnost konzultovat tyto dokumenty se svým právním zástupcem.

Zatímco realitní kancelář by teprve začala s inzerováním a plánováním prohlídek, vaše nemovitost už může být prodaná a peníze na vašem účtu. Vyhněte se dlouhému čekání a komplikacím – s námi je prodej rychlý, efektivní a bez skrytých poplatků.

Okamžitý a diskrétní prodej nemovitosti. Váš dům se tak neobjeví na internetu s fotografiemi interiéru a nikdo nemusí vědět, že ho plánujete prodat.

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Jelikož nejsme tradiční realitní kancelář, vaši nemovitost nebudeme nikde inzerovat. Váš dům se tak neobjeví na internetu s fotografiemi interiéru a nikdo nemusí vědět, že plánujete ho prodat. Specializujeme se také na výkup nemovitostí zatížených exekucí, dluhy, před dražbou nebo v insolvenci.

Nabízíme rovněž možnost, abyste po prodeji mohli ve svém domově nadále bydlet jako nájemníci. Toto řešení vám umožní vyřešit finanční obtíže bez ztráty bydlení s možností následného odkoupení nemovitosti zpět do vašeho vlastnictví. Je to obdoba zpětného leasingu nemovitostí.

Jak funguje výkup nemovitostí

Máte zájem o rychlejší a možná i výhodnější způsob prodeje vaší nemovitosti? V následujících čtyřech krocích se dozvíte, jak přesně tento výkup funguje.
01

Kontaktujte nás

Nejprve nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Probereme vaši situaci a veškeré dotazy týkající se prodeje vaší nemovitosti. Tato konzultace je zcela nezávazná a my vám poskytneme všechny potřebné informace k výkupu nemovitostí.
02

Prohlídka nemovitosti

Dohodneme si osobní návštěvu vaší nemovitosti, během které provedeme důkladnou prohlídku a oceníme nemovitost. Na základě této prohlídky vám nabídneme kupní cenu, která odpovídá tržní hodnotě nemovitosti a jejímu aktuálnímu stavu.
03

Potvrzení kupní ceny

Po dohodě na kupní ceně připravíme smluvní dokumentaci. Tu vám zašleme k posouzení, abyste měli dostatek času na její důkladné prostudování a případnou konzultaci se svým právníkem. Tímto krokem zajišťujeme, že vše je pro vás srozumitelné.
04

Výplata financí

Jakmile schválíte smlouvu a podepíšete potřebnou dokumentaci, pošleme vám finanční prostředky přímo na váš účet podle podmínek stanovených v kupní smlouvě. Tento postup je navržen tak, aby byl pro vás co nejrychlejší a nejjednodušší.

Často kladené dotazy (FAQ)

Výkup nemovitostí znamená, že vaši nemovitost koupí přímý kupec, obvykle specializovaná firma, bez zapojení realitní kanceláře či makléře. Tento způsob prodeje je nejrychlejší a bez placení poplatků a provizí realitce.

Kupujeme různé typy nemovitostí, včetně bytů, rodinných domů, komerčních objektů a pozemků, a to i ty, které jsou zatíženy dluhy, exekucemi nebo jinými právními omezeními.

Tento typ prodeje zahrnuje několik kroků: kontakt s námi, prohlídka nemovitosti, dohoda o ceně, příprava a podpis smluvní dokumentace, a konečně převod peněz.

Ne, s námi neplatíte žádné provize ani poplatky za prodej, veškeré náklady související s prodejem nemovitosti platíme my.

Ano, specializujeme se na výkup nemovitostí i v těchto složitých situacích a můžeme vám nabídnout rychlé řešení i s možností zůstat v nemovitosti nadále bydlet v nájmu. A nejen to! Nemovitost si můžete odkoupit zpět do vašeho vlastnictví.

Cenu nemovitosti stanovujeme na základě důkladné prohlídky, analýzy trhu a stavu nemovitosti, aby cena odpovídala její reálné tržní hodnotě.

Nabídka je nezávazná a vy máte plné právo ji odmítnout. Můžeme diskutovat o ceně a najít společné řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, přes webový formulář na naší stránce nebo nás navštívit osobně v naši kanceláři.