Výkup bytů se zárukou spokojenosti – Férové podmínky pro každého

Výkup bytů bez čekání - odhad ceny zdarma

Specializujeme se na výkup bytů a výkup nemovitostí v osobním i družstevním vlastnictví s výplatou financí do 48 hodin. Náš výkup bytů řeší situace před dražbou či v insolvenci. Při výkupu nemovitostí vyplatíme dluhy, exekuce, hypotéky, zástavy i podíly a poradíme si s věcnými břemeny. Výkup bytů a nemovitostí realizujeme po celé ČR a pracujeme s kvalitními cenovými mapami. Odhad ceny při výkupu bytů a nemovitostí nabízíme vždy zdarma a rychle.

Mám zájem

Jaké benefity vám okamžitý výkup bytu nabídne

Peníze do 48 hodin

Výkup bytu vám umožní rychle získat hotovost, což je ideální řešení v naléhavých finančních situacích.

Bez provizí a poplatků

Neplatíte žádné poplatky ani provize realitním kancelářím. Více peněz pro vás.

Bez oprav a investic

Nemusíte investovat do oprav nebo renovací, protože váš byt vykoupíme v jakémkoli stavu.

Řešení pohledávek

S výkupem si můžete vyřešit i dluhy, exekuce nebo jiné urgentní finanční závazky.

Specializujeme se na výkup zadlužených nemovitostí s exekucí, anřízenou dražbou či v insolvenci

Jak se stanovuje výkupní cena bytu?

Cena bytu závisí na několika důležitých faktorech:

 • 1.

  Atraktivita lokality:

  Lokalita je jedním z nejvýznamnějších faktorů. Blízkost k centru města, dopravní dostupnost, kvalita okolí, dostupnost služeb a vybavenost hrají zásadní roli.
 • 2.

  Dispozice bytu:

  Usměrnění a velikost bytu, počet místností, orientace vůči světovým stranám a efektivní využití prostoru mají přímý vliv na hodnotu nemovitosti.
 • 3.

  Stav nemovitosti:

  Usměrnění a velikost bytu, počet místností, orientace vůči světovým stranám a efektivní využití prostoru mají přímý vliv na hodnotu nemovitosti.
 • 4.

  Existence právních nebo faktických vad:

  Přítomnost právních nebo faktických vad, jako jsou exekuce, věcná břemena, spory o vlastnictví či jiné závazky, může cenu bytu výrazně snížit.

Potřebujete rychle prodat byt?

Kontaktujte nás! Zajistíme okamžitý výkup bytu bez poplatků a provizí. Stačí vyplnit nezávazný online formulář a my se o vše postaráme.

Chci více informací

Přímý výkup bytů s právním servisem zdarma

Pokud vás unavují sliby realitních kanceláří a prodlužování prodeje, jsme tu pro vás. Nepožadujeme podpis zprostředkovatelských smluv ani provize z prodeje. Byt vykoupíme přímo od vás, bez zbytečných průtahů. Zdarma poskytujeme kompletní právní servis a administrativu, včetně vyřízení případných dluhů či jiných vad. Naši specialisté rychle provedou odhad tržní ceny, aby vám byly finance vyplaceny co nejdříve.

Rychlost prodeje nemovitosti

Standardní prodej nemovitosti může trvat několik měsíců, především kvůli realitní inzerci a čekání na kupujícího a vyřízení jeho hypotečního úvěru. Přepis na katastru, který trvá minimálně 21 dní, celý prodej ještě prodlužuje. S námi dostanete peníze do 48 hodin a my se postaráme o přepis na katastru, takže vás nebudou zatěžovat žádné zbytečné průtahy.

Řešení exekucí a dražeb

Pokud vám hrozí exekuce nebo dražba bytu, je nutné začít jednat rychle. Jsme schopni vyřešit i již zahájené exekuce nebo nedobrovolné dražby. Vyplácíme finance za zadlužené družstevní byty, kde hrozí vystěhování bez náhrady. Pomáháme i vlastníkům, kteří potřebují rychle prodat byt, například kvůli investici do jiné nemovitosti nebo naléhavým finančním potřebám.

Spolehlivost a seriózní přístup

Naše síla je ve spolehlivosti a serióznosti. Jako přímí kupující jednáme rychle a bez zbytečných průtahů. Naše služby ocení jak dlužníci, tak podnikatelé, kteří potřebují rychle prodat byt a využít finance jinde.

Férový odhad ceny nemovitosti

Správný odhad je základem férové výkupní ceny. Některé firmy podhodnocují nemovitosti, aby je levně získaly. My poskytujeme nezávislý odhad na základě osobní prohlídky, zohledňujeme stav nemovitosti a využíváme cenové mapy i databáze realitních kanceláří.

Výkup bytů: Kdy je nejlepší volbou?

Výkup bytů může být výhodný v různých situacích, zejména když je nutné rychle prodat byt nebo se vyhnout komplikacím spojeným s běžným prodejem. Zde jsou konkrétní situace, kdy se výkup bytů může vyplatit:

1

Finanční problémy: dluhy a exekuce

V případě exekuce nebo hrozící dražby vaší nemovitosti vám výkup umožní rychle získat peníze na úhradu dluhů, čímž předejdete jejich dalšímu navyšování v rámci exekučního řízení.

2

Rychlá potřeba financí

Když potřebujete okamžitě získat peníze na cokoli, například na refinancování pohledávek nebo jiných naléhavých výdajů, výkup nemovitosti je ideálním řešením. Získáte hotovost rychle a bez zbytečného čekání.

3

Rozvodové a dědické řízení

V případě dědictví nebo rozvodu může rychlý prodej nemovitosti pomoci při rozdělení majetku mezi dědice nebo bývalé partnery. Výkup nemovitosti tento krok usnadní a zaručí spravedlivé rozdělení hodnoty majetku.

4

Nutnost rychlého stěhování

Pokud se musíte rychle přestěhovat z pracovních, rodinných či jiných důvodů, výkup bytů vám zajistí rychlý prodej bez dlouhého čekání, které je běžné u tradičního prodeje pomocí realitky.

5

Převzetí finančních závazků

Pokud nemůžete dále platit hypotéku nebo jiné finanční závazky spojené s nemovitostí, výkup vám nabídne řešení bez dalšího zadlužení. Získáte potřebné finance a zbavíte se finanční zátěže.

Potřebujete rychle získat hotovost za svůj byt?

Obraťte se na nás! Okamžitý výkup bytů bez poplatků a provizí. Vyplňte nezávazný formulář online a my zařídíme vše ostatní.

Chci více informací

Často kladené dotazy (FAQ)

Výkup bytů je služba, s kterou ihned prodáte nemovitost bez čekání na kupce a placení provize realitní kanceláři. Je to rychlé a efektivní řešení pro ty, kteří potřebují peníze okamžitě.

Hlavní výhody výkupu nemovitostí zahrnují rychlý prodej, žádné poplatky ani provize, a žádné nutné opravy nebo renovace. Navíc nemusíte řešit inzerci ani čekat, až se najde kupující.

Výkup bytu je vhodné zvážit, když čelíte exekuci nebo dražbě, potřebujete rychle rozdělit majetek při dědictví nebo rozvodu, musíte se rychle přestěhovat kvůli práci nebo rodině, máte finanční problémy a potřebujete hotovost, vlastníte byt v nevyhovujícím stavu a nechcete investovat do oprav, nebo plánujete investici do jiné nemovitosti a potřebujete rychle získat finance.

Vyřízení výkupu bytu obvykle trvá jen několik dní, přičemž většinu administrativních a právních formalit vyřídíme za vás, což vám umožní získat peníze do 48 hodin od předložení všech potřebných dokumentů.

Cena je stanovena na základě nezávislého odhadu, který zohledňuje stav nemovitosti, aktuální tržní hodnotu a využití cenových map a databází realitních kanceláří.

Ne, při výkupu bytu neplatíte žádné poplatky ani provize. Veškeré náklady spojené s právním servisem a administrativou jsou na naší straně.

Platba probíhá rychle a bezpečně, většinou formou bankovního převodu. Peníze jsou převedeny na váš účet nebo na účet, který uvedete v kupní smlouvě do 48 hodin po podepsání smlouvy.

Ano, po dohodě je možné sjednat zpětný pronájem, což vám umožní zůstat v nemovitosti i po jejím prodeji, a zároveň máte možnost do 5 let nemovitost odkoupit zpět do svého vlastnictví.